З 23 квітня у Нововолинську діятимуть карантинні контрольно-пропускні пункти

Сьогодні, 22 квітня, на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій погодили алгоритм роботи карантинних контрольно-пропускних пунктів у Нововолинську.

Зокрема, на виконання рішення Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС про встановлення особливого режиму в’їзду на територію Нововолинська та виїзду з нього громадян і транспортних засобів, від 12.00 год. 23 квітня у Нововолинську працюватимуть два карантинні контрольно-пропускні пункти – на вулицях Луцькій та Львівській.

Пункти функціонуватимуть цілодобово. До роботи залучені поліцейські, медики, працівники ДСНС та представники “Держпродспоживслужби”.

Міський голова Віктор Сапожніков дав вказівку відповідним службам організувати належні умови для роботи КПП і забезпечити працівників харчуванням під час чергування.

Міська комісія ТЕБ та НС узгодила план роботи мобільних груп на карантинних контрольно-пропускних пунктах. Окрім вимірювання температури, фіксуватимуть тих, хто в’їжджає та виїжджає, з’ясовуватимуть мету поїздки. Зокрема, до населених пунктів впускатимуть лише тих громадян, хто там проживає, іншим рекомендуватимуть не відвідувати цю територію. Також обмеження діятимуть і на виїзд.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.