ПРОТОКОЛ № 7 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

                      

УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ  НОВОВОЛИНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

проспект Дружби, 27, м. Нововолинськ, 45400, тел. (03344) 41202, тел./факс (03344) 31633

Е-mail: vykonk@nov-rada.gov.ua Код ЄДРПОУ 04051342

 

ПРОТОКОЛ  № 7

позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій

22 квітня 2020  року                                                                          м. Нововолинськ

 

ГОЛОВУВАВ: Сапожніков В.Б..- голова міської комісії з питань ТЕБ та НС, міський голова

 

ПРИСУТНІ: члени комісії ТЕБ та НС.

 

Слухали:

 1. Про обмеження доступу громадян для відвідування кладовищ в поминальні дні на території м.Нововолинська.
 2. Про облаштування та забезпечення функціонування карантинних контрольно-пропускних пунктів для обмеження поширення коронавірусної хвороби COVID-19 на території м.Нововолинська.

 

По першому питанні:

 

Доповідач: Сапожніков В.Б. – голова міської комісії з питань ТЕБ та НС, міський голова – повідомив, що  відповідно до Постанови заступника Міністра охорони здоров’я – Головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 року №11  «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в поминальні дні» та  розпорядження заступника голови облдержадміністрації – керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня від 22.04.2020 року № 31 «Про обмеження доступу громадян для відвідування кладовищ в поминальні дні» обмежити доступ громадян для відвідування кладовищ в поминальні дні (до 12 травня 2020 року), крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням вимог розпорядження керівника робіт регіонального рівня з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації  природного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Волинської області від 09.04.2020 року № 21 «Щодо  безпечного поводження з тілами померлих осіб з підозрою або підтвердженням коронавірусної хвороби COVID-19» , а також за участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між  присутніми не менше ніж 1,5 метри.

 

Зазвичай, у перший тиждень після Великодня українці поминають померлих. Цьогоріч Уряд прийняв рішення перенести поминальні дні на 6 червня. Це рішення підтримала і Православна церква України.

У нас є традиція відвідувати могили своїх рідних. Цьогоріч поминальний тиждень припадає на період карантину, ми живемо в особливий час поширення епідемії коронавірусу і будь-які додаткові контакти з людьми можуть бути небезпечними, тому вкотре закликаю усіх громадян, задля збереження життя та здоров’я, не залишати домівки та не виїжджати за межі міста без нагальної потреби.

Заслухавши інформацію комісія:

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. В.о. начальника НВ ВП ГУНП у Волинській області (Бучинський В.В.):

1.1. проводити заходи, спрямовані на недопущення скупчення людей на вулицях міста та селища, а також у паркових зонах та застосовувати, в разі виявлення порушення, санкції передбачені ст. 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення;

1.2. перекрити  дороги  до цвинтарів, які знаходяться на території міста, а саме до 12 травня 2020 року.

 1. Нововолинському міському відділу управління ДСНС України у Волинській області (Саюк І.Л.) спільно з Нововолинським відділенням ВП ГУНП у Волинській області (Бучинський В.В.) продовжити інформування людей про карантинні заходи через гучномовці службового транспорту.
 2. Начальнику ВУКГ (Жигалюку А.А.) проводити дезінфекції вулиць міста.

 

 

По другому питанні слухали:

 

Доповідач: Сапожніков В.Б.- голова міської комісії з питань ТЕБ та НС, міський голова – повідомив, що відповідно до розпорядження заступника голови облдержадміністрації – керівника з ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня від 04.04.2020 року №14 та Протоколу від 16.04.2020 року №11  позачергового засідання Волинської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, рекомендовано вжити додаткові обмежувальні заходи на території м.Нововолинська, зокрема, позачерговим засіданням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (Протокол від 17.04.2020 року №6) було розпочато підготовку до функціонування на території міста Нововолинська карантинно контрольно-пропускних пунктів, а саме на автодорозі Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква (вулиці Львівська та Луцька). Дані заходи спрямованні на забезпечення контролю за розповсюдженням коронавірусної хвороби COVID-19 та контролю за порушення режиму самоізоляції. Станом на 22.04.2020 року  дані карантинно контрольно-пропускні пункти встановлені, забезпечується їх повне функціонування з 12.00 год. 23.04.2020 року. Окрім вимірювання температури, фіксуватимуть тих, хто в’їжджає та виїжджає,  з’ясовуватимуть мету поїздки. Зокрема, до міста впускатимуть лише тих громадян, хто проживає та працює в місті, іншим рекомендуватимуть не відвідувати цю територію. Також обмеження діятимуть і на виїзд. Враховуючи те, що близько 13 доріг міста, які прилеглі до територій сільських населених пунктів фізично не можливо буде повністю перекрити.

 

По другому питанню комісія:

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити два блок-пости на території міста Нововолинська з цілодобовим режимом роботи відповідно до графіку чергувань та затвердити персональний склад відповідальних чергових.
 2. Керівнику робіт з ліквідації надзвичайної ситуації, першому заступнику голови, секретарю ради Сторонському А.М. забезпечити харчуванням працівників контрольно-пропускних пунктів.
 3. Начальнику відділу транспорту та зв’язку, організації безпеки дорожнього руху та паркування (Коцура Ю.В.) затвердити службою автомобільних доріг у Волинській області та Управлінням патрульної поліції у Волинській області схеми організації дорожнього руху на підходах до карантинно-пропускних пунктах в м.Нововолинську на автодорозі Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква.
 4. В.о. начальника НВ ВП ГУНП у Волинській області Бучинському В.В. спільно із директором ВУКГ Жигалюком А.А. та начальником Нововолинського міського управління ДСНС України у Волинській області Саюком І.Л. забезпечити повне їх облаштування для можливого функціонування з 23.04.2020 року.
 5. Начальнику Нововолинського міського управління ДСНС України у Волинській області Саюку І.Л. в разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби COVID-19 проводити дезінфекцію автотранспорту та особистих речей громадян.
 6. Директору Нововолинського центру ПМСД Попіці О.О., начальнику Нововолинського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області  Лешку Я.Ю, в.о. начальника НВ ВП ГУНП у Волинській області Бучинському В.В.,  начальнику Нововолинського міського управління ДСНС України у Волинській області Саюку І.Л. на період функціонування контрольно-пропускних пунктів залучити до чергування відповідних працівників та розробити графік чергувань, вести журнал обліку громадян (встановленого зразка),  які перетинають карантинно-пропускні пункти, розповсюдити інформаційно-роз`яснювальні буклети щодо профілактики поширення короновірусної хвороби, інформувати міський штаб з ліквідації надзвичайної ситуації щодо обстановки на контрольно пропускних пунктах. Проводити всі необхідні дії відповідно до Методичних рекомендацій, затверджених розпорядженням заступника голови облдержадміністрації – керівника з ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня від 04.04.2020 року №14 «Про облаштування та забезпечення функціонування контрольно-пропускних пунктів для обмеження поширення корона вірусної хвороби COVID-19» .
 7. Директору ВУКГ Жигалюку А.А встановити біо-туалети біля карантинно-пропускних пунктів, відповідні дорожні знаки, освітлення та забезпечити дані пункти дезінфекційними розчинами.
 8. В.о. начальника НВ ВП ГУНП у Волинській області Бучинському В.В. забезпечити дезінфекцію автомобілів працівників поліції.
 9. Директору ВУКГ Жигалюку А.А. продовжити роботи з санітарної обробки автомобільних доріг та тротуарів із залученням відповідної спеціальної техніки.
 10. Завідувачці Нововолинським міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» Мариніній Н.А.:

– постійно інформувати штаб з ліквідації надзвичайної ситуації  про кількость інфікованих та хворих на корона вірусну хворобу.

– вжити заходів для встановлення контактних осіб.

 1. Начальнику відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Голованській О.М. організувати роботу щодо залучення усіх служб міста для виконання даного протокольного рішення розмістити відповідні нормативно правові документи на карантинно-пропускних пунктах.

 

 

Голова міської комісії з питань ТЕБ та НС,

міський голова                                                                                   В. Б. Сапожніков

 

 

Секретар комісії                                                                                              О.М.Голованська