У Нововолинську вшанували героїв-ліквідаторів

Цьогоріч 26 квітня минає  34 роки від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія — техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.


У перші дні цієї трагедії на боротьбу зі стихією стали мужні люди, яких ми називаємо ліквідаторами. Доля повела їх у Чорнобиль   різними шляхами.   Не обійшла вона і наших земляків. Нині у Нововолинську   проживає 145 ліквідаторів. А  90 уже відійшли у Вічність.

На знак вшанування подвигу героїв-чорнобильців сьогодні міський голова Віктор Сапожніков  та  представники міської організації «Спілка Чорнобиль» поклали квіти до пам’ятного знака, який встановили у Нововолинську 16 років тому на знак вшанування пам’яті тих, хто, жертвуючи своїм життям, зупинив атомну стихію. Зважаючи на карантинні обмеження, там зібралася обмежена кількість людей.

Віктор Сапожніков подякував  ліквідаторам   за мужність та відвагу  і побажав їм міцного здоров’я на довгі роки.

«Ваш подвиг назавжди вписаний у літопис людської мужності, він залишиться у пам’яті українського народу. Адже ви, не вагаючись, кинулись у вир боротьби з невидимим ворогом радіації, аби врятувати людство від небаченого досі лихоліття. Доземний уклін усім ліквідаторам за високу громадянську позицію. У пошані схиляю головуперед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом. Ми завжди повинні пам’ятати про них», – наголосив Віктор Борисович.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.