Квіткові композиції прикрашають місто

Карантинна весна внесла свої корективи у наше повсякденне життя. Спрямовуючи зусилля на боротьбу з поширенням коронавірусної недуги, комунальні служби міста дбають і про впорядкованість міста.

Ще на початку квітня працівники виробничого управління комунального господарства розпочали озеленювати місто, висаджувати квіти та саджанці у скверах і на клумбах.

За словами начальниці дільниці благоустрою виробничого управління комунального господарства Світлани Жукової, підприємство придбало 1500 штук готової розсади квітів. Окрім цього, працівники ВУКГ вирощують розсаду у власних теплицях та у відкритому ґрунті, а вже потім висаджують її на клумбах, у скверах, прикрашають нею алеї міста.

«Квіти висаджують відповідно до плану ландшафтного дизайну, формуючи візерунок. Цвістимуть вони, орієнтовно, аж до самих заморозків. Уже висаджено 18360 штук віол та гвоздик на площі 459 кв м.

Композиції із гарно квітучих кущів та троянд у кількості 338 штук прикрасили центральні вулиці міста: б-р Шевченка, Майдан Незалежності, проспекти Перемоги та Дружби. Квіткове різнобарв’я облагородило сквери біля Алеї Героїв, дошки пошани, міської ради»,- зазначила Світлана Жукова.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.