Опалювальний сезон осінньо-зимового періоду 2019-2020 років пройшов у Нововолинську стабільно

Про це сьогодні, 30 квітня 2020 року, заявив заступник міського голови Олександр Громик під час наради у керівництва облдержадміністрації за участю фахівців управління житлово-комунального господарства,  газо- та електропостачальних підприємств області. У режимі відеоселектору розглянули підсумки опалювального сезону 2019-2020 років та підготовку господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

У Нововолинську теплову енергію для населення виробляли 11 котелень, в тому числі 6 – на природному газі КП «Нововолинськтеплокомуненерго», 4 котельні працювали на щипі ТзОВ «Теплопостач», а одна – на вугіллі ВП «Волиньвантажтранс».

Від початку опалювального сезону на об’єктах теплопостачання не виникало позаштатних ситуацій, аварійно-диспетчерські служби працювали у цілодобовому режимі та вчасно реагували на звернення громадян.

Варто зауважити, що станом на 28 квітня 2020 року заборгованість споживачів за теплову енергію перед КП «Нововолинськтеплокомуненерго» становить майже  37 мільйонів гривень.

До слова, опалювальний сезон у місті завершили 22 квітня 2020 року.

На даний час теплопостачальні організації розпочали ремонтні та налагоджувальні роботи із підготовки обладнання до наступного опалювального сезону.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.