Гарна новина: ще троє жителів Нововолинська одужало

Сьогодні вранці ми повідомляли офіційну статистику, пов’язану із захворюваністю на коронавірус у Нововолинську. Ближче до обіду вона дещо змінилася. Станом на 13.00 годину маємо підтвердження про те, що  19 жителів нашого міста вже одужали. Цю новину повідомив   міський голова Віктор Сапожніков.

  • Таким чином, за всю історію захворюваності на коронавірус  маємо 49 лабораторно  підтверджених випадків у Нововолинську. Радує, що 19 з них одужали. Один із трьох пацієнтів,  котрий зараз перебуває у реанімації, сьогодні відключений від  апарата ШВЛ, йому стало краще.    На жаль, за минулу добу додалося ще двоє хворих на коронавірус. Це працівники «Нововолинськводоканалу», – зазначив міський голова.     
  • До слова, як повідомила головний лікар Нововолинського центру ПМСД Ольга Попіка, серед 11 пацієнтів, котрі одужали за минулу добу, п”ятеро -медичні працівники.

Віктор Сапожніков також розповів, що   Нововолинська центральна міська лікарня продовжує отримувати необхідне обладнання. Сьогодні  у медзакладі встановлюють аналізатор газів в крові та електролітів глюкози та лактози. Це  дуже  важливий апарат для діагностики критичних станів, який допомагатиме оцінювати стан пацієнта та обсяг медичної допомоги  в палатах інтенсивної терапії. До нього додано 200 тестів. Апарат придбали за спонсорські кошти. Вартує він 500 тисяч гривень.   А найближчим часом у Нововолинській лікарні буде ще один апарат   ШВЛ за 780 тис грн, який закупили спонсори.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.