Дитина має право на спілкування з обома батьками

Четвертого травня під головуванням першого заступника міського голови, секретаря міської ради Андрія Сторонського  відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Незважаючи на карантин, комісія зібралася в екстреному порядку з метою захисту інтересів малолітньої  дитини, а саме, застереження дитини від конфліктних ситуацій між батьками щодо участі у її вихованні. У засіданні   взяли участь обоє батьків. Розглянувши  заяву батька про визначення способів  його участі у вихованні сина, заслухали його пояснення  та матері. Члени комісії вивчили письмові матеріали справи та прийняли рішення в інтересах дитини, з яким обоє батьків погодилися. Ухвалюючи таке рішення, комісія  взяла до уваги відсутність обставин,  які б унеможливлювали право батька на спілкування із малолітнім сином, чи обставин, які б свідчили про спілкування батька з сином, яке перешкоджало б нормальному розвитку дитини.

Рішення органу опіки та піклування є обов’язковим до виконання, якщо протягом десяти днів від часу його винесення заінтересована особа не звернулася за захистом своїх прав або інтересів до суду. Також батькам наголошено, що особисті конфлікти між ними не повинні порушувати інтереси дитини, спричиняти на неї негативний вплив.

Виходячи із повної рівності прав обох батьків рекомендований графік побачень батькові з сином   винесений на розгляд виконкому.

Служба у справах дітей.