Фізичні особи – підприємці, в сім’ях яких виховуються діти віком до 10 років, мають право на допомогу

 Постановою Кабінету Міністрів України № 329 від 22.04.2020 року затверджено порядок виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої або другої групи платників єдиного податку на період дії карантину, який спрямований на запобігання виникненню та поширенню COVID – 19.

Виплата допомоги буде проводитись фізичним особам – підприємцям на дітей віком до 10 років за умови, що вони сплачували єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом усіх місяців 2019 року після реєстрації фізичної особи-підприємця.

Для призначення допомоги заявнику (одному з батьків дитини, або опікуну) необхідно подати особисто або надіслати в електронній формі в управління соціального захисту населення заяву за затвердженою цією постановою формою із зазначенням особового рахунку банківської установи міста. Звернення приймаються за місцем реєстрації або за фактичним місцем проживання заявника з дітьми за умови неотримання зазначеної допомоги за зареєстрованим місцем проживання.

Допомога призначається з місяця звернення за її призначенням і виплачується на період карантину та на один місяць після  дати його відміни одному з батьків дитини віком до 10 років у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року.

У паперовій формі до заяви заявник має подати:

копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;

довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК – 7);

копію документа, що посвідчує його особу;

копію рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Всі копії залучаються на підставі оригіналу.

В електронній формі заявник подає заяву і фотокопії всіх зазначених вище документів.

На заяву та всі документи, що подаються в електронній формі, накладається кваліфікований електронний підпис заявника.

Допомога не призначається на дітей, на яких виплачується компенсація послуги «муніципальна няня».

Консультації та попередній запис на прийом для подання документів за тел. 3 01 07, 098 371 8852.

Управління соціального захисту населення виконачого комітету Новолинської міської ради