Вшанували великий подвиг

8 травня  в Україні відзначають День пам’яті та примирення,  а завтра, 9 травня,   минає 75 років перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

Нинішнього року у ці дні  через карантинні обмеження  масові заходи у місті не проводяться. Однак, вклонитися подвигу захисників, вшанувати ветеранів,   приділити їм увагу – це наш святий обов’язок.

Сьогодні міський голова Віктор Сапожніков разом  із представниками міської організації ветеранів війни та праці та військовим комісаром Нововолинського районного військового комісаріату  поклали квіти до пам’ятних знаків   захисникам другого укріпрайону, «Воїну-захиснику – слава!» та до меморіальної стели загиблих учасників АТО.

-Сьогодні ми вшановуєм усіх героїв визволителів, хто пройшов вогняними дорогами  цієї страшної війни, за плечима яких горнила жорстоких боїв на фронтах, партизанських загонів та УПА. Ми вшановуємо тих, хто кував цю нашу Велику перемогу, тих, хто виніс тяжкі роки окупації та пекло концентраційних таборів, а потім піднімав з руїн та відроджував волинський край та врешті побудував наше рідне місто. Дякуємо нашим воїнам, які визволяли рідну землю від нацизму у роки Другої світової війни,  за мужність та відвагу», – зазначив Віктор Борисович.

 Учаснику бойових дій   Василю Матвійовичу Бусловському, якому уже виповнилося   94 роки, міський голова вручив Знак  народної пошани медаль «За бойові заслуги. 75 років Перемоги», квіти і подарунок.

 Василь Матвійович і сьогодні пам’ятає ті  часи, коли земля горіла під ногами.  Важкими воєнними дорогами він пройшов від Харкова до Будапешта, втрачаючи на цьому шляху своїх побратимів. Він  подякував за увагу до їхнього покоління і закликав завжди  берегти у  своїх серцях пам’ять про подвиг солдат Другої світової.

Медалі, квіти і подарунки   вручили сьогодні ще дванадцятьом  ветеранам. Тринадцять учасників  бойових дій залишилося сьогодні у міській організації  ветеранів війни  та праці, а всього вона налічує трохи  більше двох сотень осіб.

 

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.