Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 18 травня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР підтверджено один новий випадок коронавірусної хвороби. Коронавірусна інфекція  діагностована у медичного працівника. Одна людина одужала.

Станом на 10.00 год. 18 травня у Нововолинську зареєстровано 65 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. Тридцять п’ять людей одужали. Чотири випадки летальні.

За весь період захворіло 13 медпрацівників, з яких 10 вже одужали.

У Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються  20 громадян, хворих на коронавірус,з них  11 – жителі  міста , 9 –  іногородні :  м. Володимир-Волинський –  2,  Вол.-Волинський  р-н –1, Локачинський р-н – 2, Іваничівський р-н – 3, Горохівський р-н – 1.  Зокрема, в  інфекційному відділенні перебуває 17 пацієнтів : 9  жителів  міста та 8 іногородніх, в реанімаційному – 2 жителі міста та один пацієнт з Іваничівського району.

Двоє нововолинців, які мають коронавірусну хворобу, лікуються  в обласній лікарні, а ще 13 отримують лікування амбулаторно.

За останню добу в інфекційне відділення Нововолинської ЦМЛ поступила одна жителька міста з підозрою на коронавірус. Усього з підозрою на цю недугу в інфекційному відділенні лікується 7 хворих, з них 4 – жителі міста, 2– іногородні ( Володимир-Волинський  р-н –1, Локачинський р-н-1)  та одна людина без  реєстрації.

Всього у Нововолинську  взято 600 заборів  матеріалу  на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР та зроблено 159 швидких тестів.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.