Розпорядження керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня Тетяни Щербак

КЕРІВНИК РОБІТ
З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ МЕДИКО-БІОЛОГІЧНОЇ
НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ ПРИРОДНОГО ХАРАКТЕРУ
РЕГІОНАЛЬНОГО РІВНЯ ПОВ’ЯЗАНОЇ ІЗ ПОШИРЕННЯМ
КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ COVID -19 НА ТЕРИТОРІЇ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

14 травня 2020 р. Луцьк № 45

Про особливості роботи об’єктів різного призначення, види господарської діяльності яких дозволені в період карантину, на території Волинської області Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), постанов Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 16, 17, 18,
20, з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 при функціонуванні об’єктів різного призначення, види господарської діяльності яких дозволені в період карантину, забезпечити:

1. Приймання відвідувачів в офісних приміщеннях з дотриманням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 16, що додаються.

2. Торгівлю продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами з дотриманням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 17, що додаються.

3. Роботу закладів громадського харчування з дотриманням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 18, що додаються.

4. Роботу перукарень та салонів краси з дотриманням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 20, що додаються.

5. Районним державним адміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад, об’єднаним територіальним громадам, головному державному санітарному лікарю Волинської області (Наталії ЯНКО) з дотриманням вимог законодавства та в межах наданих повноважень вживати додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів в разі ускладнення епідемічної ситуації на відповідній території.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на районні державні адміністрації, виконкоми міських (міст обласного значення) рад, виконавчі комітети рад об’єднаних територіальних громад, головного державного санітарного лікаря Волинської області (Наталія ЯНКО), Головне управління Національної поліції в області (Юрій КРОШКО), Головне управління Держпродспоживслужби в області (Богдан ЛОЗИНСЬКИЙ) в межах та спосіб, визначений законодавством.

Заступник голови – керівник робіт з ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня Тетяна ЩЕРБАК

Postanova_16

Postanova_17

Postanova_18

Postanova_20