Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 22 травня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  підтверджено один випадок коронавірусної хвороби. Четверо людей одужали.

Станом на 10.00 год. 22 травня у Нововолинську зареєстровано 68 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно.Сорок дві людини одужали. П’ять випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 16 громадян, хворих на коронавірус, з них  6 – жителі  міста, 10 – іногородні :  м. Володимир-Волинський –  3,  Володимир-Волинський  р-н – 1, Локачинський р-н – 3, Іваничівський р-н – 2, Горохівський р-н – 1.  Зокрема, в  інфекційному відділенні перебуває 14 пацієнтів :  жителів  міста та іногородніх, в реанімаційному – один житель міста та один пацієнт з Іваничівського району.

Двоє нововолинців, які мають коронавірусну хворобу, лікуються  в обласній лікарні, а ще 13 отримують лікування амбулаторно.

Всього з підозрою лікується в інфекційному відділенні  8  хворих, з них  5– жителі міста, 3– іногородні ( Волинський  р-н –2, Іваничівський р-н-1).

За увесь період  взято 669 заборів матеріалу  на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР, в тому числі за останню добу –7. Усього зроблено 173 швидкі тести.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.