Як завершується навчальний рік у нововолинських школах

Відповідно до структури, визначеної закладом на початку навчального року, а також з урахуванням виконання календарно-тематичних планів, 2019-2020 навчальний рік завершується дистанційно.

Державну підсумкову атестацію для учнів 4 і 9 класів у цьому навчальному році скасовано.

Учням 1-8, 10 класів, які планують продовжити навчання у тому ж закладі, будуть надіслані копії  свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів за допомогою електронної пошти або в інший спосіб  з подальшим врученням оригіналу документа у вересні 2020 року.

Оформлення  свідоцтв про здобуття базової середньої освіти має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року. Керівниками закладів загальної середньої освіти буде розроблений та затверджений графік видачі випускникам 9-х класів свідоцтв з урахуванням необхідності дотримання протиепідемічних вимог.

У   Нововолинську  буде проведене пробне ЗНО-2020:

  • з української мови і літератури – 15 червня (ліцей № 1, ЗОШ № 2);
  • з інших предметів, крім іноземних мов, – 17 червня (ліцей № 8, ЗОШ № 5, 6).

Основна сесія ЗНО відбудеться у період з 25 червня 2020 року по 17 липня 2020 року, а результати ЗНО з’являться не пізніше 31 липня.

У м. Нововолинську випускники закладів загальної середньої освіти зможуть скласти тести з математики, української мови і літератури, історії України, біології та географії. Інші предмети наші випускники здаватимуть у пунктах тестування м. Луцька. Для них буде організовано довезення до  пунктів тестування  та у зворотньому напрямку.

Управління освіти міськвиконкому.