Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 26 травня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  не підтверджено жодного  випадку коронавірусної хвороби. Одна людина одужала.

Станом на 10.00 год. 26 травня у Нововолинську зареєстровано 69 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. Сорок чотири людини одужали. П’ять випадків летальні.

Минулої доби  в інфекційне відділення Нововолинської ЦМЛ  поступила 1  хвора з Володимир-Волинського району з попередньо підтвердженим діагнозом та на доліковування – 1 жителька міста з коронавірусом, яку виписали з ВОКЛ.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 17 громадян, хворих на коронавірус, з них  7 – жителі  міста, 10 – іногородні :  м. Володимир-Волинський –  3, Вол.-Волинський р-н-1,  Локачинський р-н – 3, Іваничівський р-н – 2, Горохівський р-н – 1.  Зокрема, в  інфекційному відділенні перебуває 15 пацієнтів :  жителів  міста та іногородніх, в реанімаційному – один житель міста та один пацієнт з Іваничівського району.

Один житель нашого міста, який має коронавірусну хворобу, лікується  в обласній лікарні, а ще 12 отримують лікування амбулаторно.

Усього з підозрою в інфекційному відділенні лікується 7 хворих, з них   4– жителі міста,  іногородні ( Вол.-Волинський  р-н -2, Іваничівський р-н-1),в реанімаційному відділенні  1  хворий    з Володимир-Волинського району.

За увесь період  взято 698 заборів матеріалу  на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР, в тому числі за останню добу –15.  Усього зроблено 178 швидких тестів.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.