Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 27 травня (ОНОВЛЕНО)

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  підтверджено три нові випадки коронавірусної хвороби. П’ятеро людей одужали.

Станом на 11.00 год. 27 травня у Нововолинську зареєстровано 72 випадки захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 49 людей одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 16 громадян, хворих на коронавірус, з них  6 – жителі  міста, 10 – іногородні:  м. Володимир-Волинський –  3, Вол.-Волинський р-н-1,  Локачинський р-н – 3, Іваничівський р-н – 2, Горохівський р-н – 1.  Зокрема, в  інфекційному відділенні перебуває 15 пацієнтів:  жителів  міста та 10 іногородніх, в реанімаційному – житель міста.

Один житель нашого міста, який має коронавірусну хворобу, лікується  в обласній лікарні, а ще 11 отримують лікування амбулаторно.

Усього з підозрою в інфекційному відділенні лікується 10 хворих, з них   4 – жителі міста,  іногородні (Вол.-Волинський  р-н -5, Іваничівський р-н – 1), в реанімаційному відділенні  1  хворий з Володимир-Волинського району.

За увесь період  взято 706 заборів матеріалу  на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР, в тому числі за останню добу – 8.  Усього зроблено 180 швидких тестів.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.