Перелік заходів, які потребують залучення інвестицій

Станом на 01.01.2023 року

Перелік заходів, які потребують залучення інвестицій

№ Заходи, на реалізацію яких потрібне залучення інвестицій Очікувані результати від виконання
1. Встановлення системи автоматизованого

збору  показів внутрішньої

температури  у закладах КНП НЦМЛ, КНП НЦПМСД, освіти

та культури

Об’єктивний та швидкий збір даних показів внутрішньої температури; забезпечення відповідності внутрішньої температури нормованим показникам;  уникнення перетопів/недотопів у

приміщеннях

2. Модернізація джерел внутрішнього

освітлення     та

електроплит  у закладах, що знаходяться в комунальній власності громади

Заміна ламп розжарювання на LED лампи, заміна існуючих     електроплит     та

духових      шаф      на      нові. Очікувана економія  при заміні 15 одиниць – 1174,37 МВт*год/рік.

Економія електричної енергії складатиме – 406 тис. грн/рік

3. Реалізація проєктів, спрямованих  на впровадження

енергозберігаючих та енергоефективних

заходів       (капітальні

ремонти,        заміна інженерних електричних,

вентиляційних систем та їх елементів; заміна вікон,  дверей; утеплення фасадів, підвалів, горищ тощо)

Комплексна термомодернізація хірургічно-

травматологічного корпусу КНП НЦМЛ (зниження рівня викидів СО2 на 116,08 т/рік, скорочення    обсягів

споживання      енергетичних ресурсів         на

254,91 МВт*год/рік).

Економія теплової енергії складатиме – 789 тис. грн/рік.

4. Модернізація зовнішнього

вуличного освітлення Нововолинської

міської територіальної громади

Заміна всіх існуючих світильників на нові енергоефективні LED світильники з функцією диміювання,  меншою потужністю із покращеною світловіддачею в кількості 788 шт. на 17 вулицях а також на  ділянках траси Р15. Модернізація усіх старих ШУВО на нові. Встановлення нових готових щитів із захисною та пусковою електричною апаратурою в кількості 12 шт. Заміна всіх існуючих не ізольованих ЛЕП на   нові   СІП   нг   довжиною

16,712   км   на   вулицях,   де передбачена  заміна

світильників. Заміна аварійних опор та опор, які знаходяться в

незадовільному стані у кількості 71шт. (на балансі ВУКГ) з відновленням контурів         захисного заземлення на вулицях, де передбачена              заміна

світильників. Економія енергетичних ресурсів на 321,910 МВт*год/рік.

Економія електричної енергії складатиме – 111 тис. грн/рік

5. Модернізація (технічне переоснащення) інженерних вводів теплопостачання багатоквартирних житлових будинків в м.Нововолинськ та смт.Благодатне Волинської області з встановленням приладів обліку теплової енергії. 69 будинків. Загальна вартість проекту 2940000грн.
6. Заміна електричного обладнання у ЗДО та Ліцеях громади на нове енергоефективне Заміна: холодильників (10 шт.), духових шаф (5 шт.), холодильних шаф (1 шт.), тістомісів       (7         шт.),

електросковород    (12    шт),

електром’ясорубок (4 шт.), холодильних шаф (1 шт.). Очікувана      економія енергетичних ресурсів – 480,43 МВт*год/рік

Економія електричної енергії

складатиме – 166 тис. грн/рік

7. Утеплення фасаду амбулаторії № 4 ЗПСМ КНП НЦПМСД Утеплення     зовнішніх огороджувальних

конструкцій  будівлі. Очікувана   економія    – 26,52 МВт*год/рік

Економія   теплової    енергії

складатиме – 82 тис. грн/рік

8. Модернізація системи опалення в клубних установах      с. Гряди, с. Грибовиця,

с. Тишковичі

Очікувана економія (газ) – 22,54 МВт*год/рік.

Економія      теплової     енергії складатиме – 70 тис. грн/рік

9. Закупівля генераторів та зарядних станцій для потреб підприємств інфраструктури КП «Нововолинськводоканал», КП «Нововолинськтеплокомуненерго» Забезпечення стабільності та безперебійності постачання води-, світла- та тепла в до комунальних підприємств Нововолинської громади та житлових приміщень.
10. Встановлення систем сонячних батарей на базі комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня» (КНП «НЦМЛ») Встановлення сонячних батарей за рахунок яких здійснюватиметься живлення закладу та новітнього медичного устаткування. Очікуване зменшення викидів СО2 – 15 т/рік, викидів NOx Sox – 146 кг/рік. Річна економія електроенергії складатиме – 36 МВт.
11. Капітальний ремонт (тепломодернізація) хірургічно-травматологічного корпусу Комунального некомерційного підприємства “Нововолинська центральна міська лікарня” по проспекту Перемоги, 7 в м. Нововолинськ Волинської області. Зниження середньорічних витрат теплової енергії, досягнення економії.