У День захисту дітей потішили маленьких нововолинців

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі має бути щасливе дитинство. І за це відповідаємо ми, дорослі, тому турбота про дітей та захист їхніх прав є одним з найголовніших наших обов’язків.

День захисту дітей у Нововолинську завжди відзначали дуже масштабно. Влаштовували різні конкурси з подарунками, концерти, всілякі виставкові та пізнавальні заходи. Проте, цього року через введені в Україні карантинні обмеження, не вдалося впровадити усіх задумів.

Не зважаючи на це, дітям, батьки яких загинули внаслідок проведення АТО, служба у справах дітей передала солодкі гостинці від міської влади.

Крім того, у Нововолинському  міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся арт-марафон «Дивосвіт» для дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Усіх учасників акції відзначили дипломами та вручили подарунки.

Закликаємо усіх зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми  та неодмінно стануть гордістю України.