Триває ремонт спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар»

Великий обсяг роботи тут вже зроблено, зокрема, оновлені опорні стіни стадіону, глядацькі трибуни. Зараз будівельна фірма ремонтує фасад адмінприміщення. До 70-річчя міста планують ще облаштувати сучасні бігові доріжки.

Ми були змушені проводити два тендери. На перший ніхто із будівельників не зголосився. А ось за результатами другого тендеру порівняно до кошторису ціну вдалося знизити і, відтак, зекономити 95 тисяч гривень. Таким чином, ремонт фасаду адмінбудівлі СОКу «Шахтар» обійдеться трохи більше як 400 тисяч гривень, – зазначив під час візиту на даний об’єкт міський голова Віктор Сапожніков.

Директор установи Володимир Цвид додав:

Таких масштабних ремонтних робіт адмінбудівлі ще не проводили. Зазвичай, власними силами робили косметичний ремонт. Зараз будівельники також мінятимуть вікна на металопластикові, поновлять фасади та балкон, зміцнять фундамент, встановлять водостічні системи та відремонтують покрівлю.

Володимир Іванович зауважив, що останніми роками все більше містян проводять на стадіоні свій вільний час. Не лише спортсмени, а й любителі спорту приходять сюди на світанку, щоб зайнятися різноманітними вправами або зробити ранкову пробіжку. Тому важливо підтримувати спортивно-оздоровчий комплекс у належному стані, а також робити всеможливе для його оновлення.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.