Рідне місто очима юних художників

У Нововолинському центрі дитячо-юнацької творчості відбувся конкурс мистецьких робіт «Моє рідне місто», який приурочили до 70-ліття міста.

У творчому заході взяли участь більше п’ятдесяти вихованців позашкілля та нововолинських навчальних закладів. За словами директора НЦ ДЮТ Любові Кравцової, обмежень у техніці виконання та форматі конкурсних робіт не було, єдина вимога – дотримання тематики любові до рідного міста. Талановиті фантазери представили на розгляд журі малюнки, виконані акварельними та олійними фарбами, простими та кольоровими олівцями, а також колажі із сюжетами про Нововолинськ. Юні митці зобразили улюблені вулиці міста, Палац культури, терикони, міське озеро, символіку Нововолинська.

Компетентне журі визначатиме переможців у трьох вікових групах: молодша, середня та старша. Оцінюватимуть роботи, керуючись креативним підходом та акуратністю виконання. Переможців та нагороджених визначать згодом.

Організатори зауважили, що усі учасники конкурсу чудово справилися із поставленим завданням та потішили своєю винахідливістю й талантом.

Відділ інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.