Депутати працюють у комісіях

Проєкти рішень чергової  сесії міської ради депутати опрацьовують у постійних комісіях. Засідання чотирьох  із шести проходить сьогодні, 15 червня 2020 року.  Першими    у порядку денному сесійного пленарного засідання – питання  про виконання міського бюджету за І квартал 2020 рік та про внесення змін до   головного кокшторису міста  на поточний рік. Їх  обговорюють на засіданнях усіх депутатських комісій. У  них  бере участь перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

 Галини Бурочук  нагадала, що за перший квартал нинішнього року бюджет виконано  з плюсом майже у 10 відсотків.  Перевиконання склало  4,3 мільйони гривень.

-Відповідно до бюджетних призначень, які ми затверджували на попередній сесії міської ради ,   проведено фінансування бюджетної сфери, а також програм і заходів.  У загальних видатках бюджету майже 80  відсотків профінансовано на заробітну плату , більше 10  відсотків  – на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, – повідомила Галина Бурочук.

За словами начальниці фінансового управління, внесення змін до міського бюджету обумовлено  надходженням субвенційних коштів з державного бюджету. Зокрема, міському бюджету по загальному фонду передбачено цільову субвенцію на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 924,4 тис. гривень.   Скеровано субвенцію на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в сумі 1270,2 тис. гривень.

 -Забезпечується співфінансування до отриманої субвенції в розмірі 30 відсотків в сумі 544,4 тис. гривень на закупівлю засобів навчання та обладнання для учнів початкових класів «Нова українська школа».  В освітній галузі   проводиться перерозподіл бюджетних призначень за рахунок економії  коштів, яка утворилася в зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні по  продуктах харчування – 1415,0 тис. гривень та оплаті послуг теплопостачання – 1212,2 тис. гривень. Також  виділено субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 59,1 тис. гривень для придбання  спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку.

Загалом видаткова частина  міського бюджету збільшується на 2253,7 тис. гривень, – зазначила Галина Бурочук.

Нагадаємо, 23 червня 2020 року відбудеться День депутата. А  25 червня   о 10.00 в каб. №304 виконкому  розпочне роботу  сьома сесія міської ради. На її розгляд внесено більше 30 питань.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.