Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 15 червня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  не підтверджено жодного випадку коронавірусної хвороби. Дві людини одужали.

Станом на 10.00 год. 15 червня у Нововолинську зареєстровано 87 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 71 людина одужала. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 9 іногородніх громадян, хворих на коронавірус (м.Володимир-Волинський – 3, Вол.-Волинський р-н – 4, Іваничівський р-н – 1).

Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 8 пацієнтів: в реанімаційному – 1 хворий з Іваничівського району.

Один нововолинець, який має коронавірусну хворобу,  лікується в обласній лікарні, а ще 9 отримують лікування амбулаторно.

За увесь період зроблено 206 швидких тестів  і взято 853 забори матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР, в тому числі за останню добу – 2. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 80 аналізів  та методом ІФА G – 49 аналізів.