Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 16 червня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР   підтверджено три нових випадки випадки коронавірусної хвороби.

Станом на 10.00 год. 16 червня у Нововолинську зареєстровано 90 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 71 людина одужала. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються  10 громадян, хворих на коронавірус :1 житель міста і  9 іногородніх  ( м. Володимир – Волинський- 3,  Вол.-Волинський р-н – 3, Іваничівський р-н – 3 ).Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває  1 житель міста  та 8  іногородніх пацієнтів та у реанімаційному – 1 хвора з Іваничівського району.

Один нововолинець, який має коронавірусну хворобу,  лікується в обласній лікарні, а ще 11 отримують лікування амбулаторно.

Минулої доби  в інфекційне відділення з  підозрою на коронавірус  поступило   хворих жителів міста.   Всього з підозрою  у цьому відділенні лікується 7 хворих:6- жителі міста, 1- іногородній  (Іваничівський р-н)  ) та  3  людини   у реанімації : 1 житель міста та 2 іногородніх ( Іваничівський р-н, Локачинський р-н) .

За увесь період пандемії зроблено 206 швидких тестів  і взято 869 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР, в тому числі за останню добу – 16. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 100 аналізів  та методом ІФА G – 49 аналізів.

 Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.