Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 17 червня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР підтверджено два нові випадки коронавірусної хвороби. Один пацієнт одужав.

Станом на 10.00 год. 17 червня у Нововолинську зареєстровано 92 випадки захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 72 людини одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 11 громадян, хворих на коронавірус: 2 жителі міста і  9 іногородніх  (м. Володимир-Волинський- 3,  Вол.-Волинський р-н – 3, Іваничівський р-н – 3 ). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває  2 жителі міста та 8  іногородніх пацієнтів та у реанімаційному – 1 хвора з Іваничівського району.

Один нововолинець, який має коронавірусну хворобу,  лікується в обласній лікарні, а ще 11 отримують лікування амбулаторно.

Минулої доби  в інфекційне відділення з  підозрою на коронавірус  поступив   хворий житель міста. Всього з підозрою лікується 7 хворих: 6- жителі міста, 1- іногородній  (Локачинський р-н). 5 нововолинців перебувають у інфекційному відділенні та  2 хворих – у реанімації, з них – 1 житель міста та 1 іногороднй (Локачинський р-н).

За увесь період пандемії зроблено 210 швидких тестів  і взято 876 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР, в тому числі за останню добу – 7. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 156 аналізів  та методом ІФА G – 49 аналізів.

 

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.