Питання літнього оздоровлення нововолинських школярів наразі залишається відкритим

Начальник управління освіти Ольга Лакиш висловила сподівання, що коли санітарно-епідеміологічна ситуація із коронавірусом в області стабілізується, обласна комісія ТЕб і НС розгляне питання доцільності відкриття оздоровчого табору «Прикордонник». Таким чином, наприкінці літа все ж вдасться прийняти невелику кількість дітей у даному закладі. Вона зазначила, що на оздоровлення нововолинських дітей у міському бюджеті на поточний рік передбачені немалі кошти.

На підготовку до оздоровчої кампанії виділено 339,5 тис. грн, а на її проведення – 2424,5 тис. грн. Окрім цього, передбачені 99,0 тис. грн на придбання путівок для дітей, які потребують найбільшої соціальної уваги та підтримки. Загалом, з міської казни на оздоровлення дітей у 2020-му передбачено витратити 2 млн. 863 тис. грн.

За словами Ольги Лакиш, «Прикордонник» підготували до прийому юних відпочивальників. У приміщеннях замінили вікна та штори. Закупили новий посуд, оновили зони для відпочинку дітей, встановивши нові альтанки, столи, стільці та лавки для ігор на свіжому повітрі. Для відкриття потрібно лише дозвіл відповідних служб.

Враховуючи ситуацію із пандемією коронавірусу, уряд заявив, що відкриття закладів оздоровлення є передчасним. Таку ж позицію щодо роботи оздоровчих таборів на Волині висловив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Епідеміологічна ситуація в нашому регіоні нестабільна. Останніми днями спостерігаємо приріст захворюваності. Тому про послаблення карантинних обмежень, відкриття дитячих оздоровчих таборів говорити не можемо. Наразі, це не можливо. Як тільки епідеміологічна ситуація на Волині стабілізується, питання відкриття оздоровчих таборів розглянемо під час засідання Обласної ТЕБ та НС. Звичайно, тільки після рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, – заявив Юрій Михайлович.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.

Фото із сайту Нововолинськ.com.ua