Роботодавці та фізичні особи-підприємці без найманих працівників отримують допомогу по частковому безробіттю на період карантину

Станом на ранок 17 червня  2020 року фахівці Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості прийняли 614 заяв про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину  роботодавцям і фізичним-особам-підприємцям.

Щодня працівники міської  служби зайнятості   опрацьовують сотні пакетів документів, аби допомогти  підприємцям пережити карантин, зберегти бізнес і робочі місця.

Нагадаємо,   допомогу по частковому безробіттю на період карантину можуть отримати  роботодавці та фізичні особи-підприємці, відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» та Постанови КМУ від 03.06.2020 р. №453 «Про внесення змін до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Усі  претенденти на отримання допомоги по частковому безробіттю можуть подати документи до Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості.