Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 19 червня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР не підтверджено жодного випадку коронавірусної хвороби. Одна людина одужала.

Станом на 10.00 год. 19 червня у Нововолинську зареєстровано 94 випадки захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 73 людини одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 11 громадян, хворих на коронавірус: 2 жителі міста і  9 іногородніх  (м. Володимир-Волинський- 3,  Вол.-Волинський р-н – 3, Іваничівський р-н – 3). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 2 жителі міста та 7 іногородніх пацієнтів та у реанімаційному – 2 іногородніх хворих.

Двоє нововолинців, які мають коронавірусну хворобу,  лікуються в обласній лікарні, а ще 11 отримують лікування амбулаторно.

Минулої доби  в інфекційне відділення з  підозрою на коронавірус  поступила   жителька міста. Всього у Нововолинській ЦМЛ з підозрою лікується 10 хворих: 7- жителі міста, 3 – іногородні  (Локачинський р-н, Львівська обл, Іваничівський р-н). 6 нововолинців та 2 іногородні перебувають у інфекційному відділенні. 2 хворих – у реанімації, з них – 1 житель міста та 1 іногородній (Локачинський р-н).

За увесь період пандемії зроблено 213 швидких тестів і взято 890 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР, в тому числі за останню добу – 5. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 164 аналізи та методом ІФА G – 73 аналізи.

 Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.