Шановні працівники медичної галузі!Хай благословенними будуть ваші життєві та професійні дороги!

На час літнього розквіту природи припадає ваше професійне свято. Щиро вітаю вас і висловлюю найтепліші слова вдячності за щоденну виснажливу працю — невпинну боротьбу за здоров’я людини: від народження і протягом усього її життя. За цим усім ваші недоспані ночі, піклування і турбота про хворих.

Сьогодні, у період пандемії коронавірусу, професія медика набрала особливого змісту. Не шкодуючи зусиль і часу, ви мужньо прийняли виклик страшній недузі і вступили у боротьбу з нею, взявши на себе нелегкий  тягар людського болю і страждань.  У скрутну мить кожен  з надією вдивляється саме у ваші очі. Завдяки вашій турботі та професіоналізму у людини з’являється віра та надія на одужання, і це — найголовніше.

Нині, у період реформування охорони здоров’я, міська влада одним із головних своїх завдань вважає підтримку галузі, підвищення соціального статусу медичного працівника. Цей пріоритет й надалі буде знаходити своє відображення у фінансуванні потреб нововолинської медицини.

Вірю, що найкращі традиції української медичної еліти – лікарська честь і громадянська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність – будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо жителів нашого міста.

Шановні працівники медичної галузі, дорогі колеги! Міцного здоров’я вам і вашим  рідним, вашим пацієнтам.  Хай благословенними будуть ваші професійні та життєві дороги, а віра та оптимізм ніколи не залишають вас.

Зі святом Вас! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

 

З повагою

перший заступник міського голови,    секретар ради     

А.Сторонський