Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 21 червня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР не підтверджено жодного випадку коронавірусної хвороби. 

Станом на 10.00 год. 21 червня у Нововолинську зареєстровано 97 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 73 людини одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 12 громадян, хворих на коронавірус: 4 жителі міста і  8 іногородніх  (м. Володимир-Волинський- 2,  Вол.-Волинський р-н – 3, Іваничівський р-н – 3). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 4 жителі міста та 6 іногородніх пацієнтів та у реанімаційному – 2 іногородніх хворих.

Двоє нововолинців, які мають коронавірусну хворобу,  лікуються в обласній лікарні, а ще 12 отримують лікування амбулаторно.

Минулої доби  в інфекційне відділення з  підозрою на коронавірус  поступили   жителів міста. Всього у Нововолинській ЦМЛ з підозрою лікується 16 хворих: 13- жителі міста, 3 – іногородні  (Локачинський р-н, Львівська обл, Іваничівський р-н). 12 нововолинців та 2 іногородні перебувають у інфекційному відділенні. 2 хворих – у реанімації, з них – 1 житель міста та 1 іногородній (Локачинський р-н).

За увесь період пандемії зроблено 219 швидких тестів і взято 920 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 164 аналізи та методом ІФА G – 73 аналізи.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.