Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 23 червня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР не  підтверджено жодного випадку коронавірусної хвороби. 

Станом на 10.00 год. 23 червня у Нововолинську зареєстровано 101 випадок захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 76 людей одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 18 громадян, хворих на коронавірус: 6 жителів міста і  12 іногородніх  (м. Володимир-Волинський- 4,  Вол.-Волинський р-н – 2, Іваничівський р-н – 3, Горохівський р-н -3). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 6 жителів міста та 10 іногородніх пацієнтів та у реанімаційному – 2 іногородніх хворих.

 Двоє нововолинців, які мають коронавірусну хворобу,  лікуються в обласній лікарні, а ще 11 отримують лікування амбулаторно.

Минулої доби  в інфекційне відділення з  підозрою на коронавірус  поступили   жителі міста. Всього у Нововолинській ЦМЛ з підозрою лікується 17 хворих: 14 – жителі міста, 3 – іногородні  (Локачинський р-н, Львівська обл, Іваничівський р-н). 12 нововолинців та 2 іногородні перебувають у інфекційному відділенні. 3 хворих – у реанімації, з них – 2 жителі міста та 1 іногородній (Локачинський р-н).

За увесь період пандемії зроблено 234 швидких тестів і взято 947 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР, в тому числі за останню добу – 19. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 164 аналізи та методом ІФА G – 73 аналізи.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.