На черговій сесії міської ради депутати прийняли низку важливих рішень

Сьогодні, 25 червня 2020 року, відбулася чергова 27 сесія Нововолинської міської ради. У ній взяли участь 29 депутатів.

Обранці громади розглянули  34 питання. Зокрема, із доповіддю про роботу КП «Нововолинськтеплокомуненерго» виступив директор підприємства Анатолій Гаврилюк. Він розповів, що доходи від основної діяльності підприємства за 2019 рік склали 124837,4 тис. грн, а витрати становили 124140,80 тис.грн. Отримано 696,6 тис. прибутку.

Він підкреслив, що у 2020 році з міського бюджету на реалізацію проєкту “Капітальний ремонт котельні 15-го мікрорайону” виділено 1632,92 тис. грн. Крім цього, залучені кошти інвестиційної програми,  в сумі 3280, 78 тис. грн.

Анатолій Гаврилюк зауважив, що заборгованість  населення станом на 01 червня 2020року перед КП «Нововолинськтеплокомуненерго» за  послуги опалення та гарячого водопостачання становить 32000,0 тис.грн.

Після завершення карантину нас чекає нова клопітка робота – заключення нових угод відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Наразі дія цього Закону призупинена, – наголосив директор підприємства.

Зі звітом про виконання міського бюджету за І квартал 2020 року виступила начальниця фінансового управління Галина Бурочук. За словами доповідача, міському бюджету по загальному фонду передбачено цільову субвенцію на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 924,4 тис. гривень. Скеровано субвенцію на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в сумі 1270,2 тис. гривень. Крім того,  виділено субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 59,1 тис. гривень для придбання  спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку.

Галина Бурочук розповіла, що видаткова частина  міського бюджету збільшується на 2 253,7 тис. гривень, в тому числі загального фонду зменшується –  на 61,7 тис. гривень, а бюджет  розвитку спеціального фонду збільшується – на 2315,4 тис. гривень.

Крім того, на сесії міської ради депутати ухвалили ряд рішень, що стосуються земельних питань, соціального захисту населення, врегулювання діяльності житлово-комунального господарства. Серед прийнятих рішень – звернення до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. та народних депутатів України від Волинської області щодо недопущення прийняття законів, що розбалансовують бюджети місцевого самоврядування.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.