Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 2 липня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  підтверджено два нових випадки коронавірусної хвороби.  Два пацієнти одужали.

Станом на 10.00 год. 2 липня у Нововолинську зареєстровано 143 випадки захворювання на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 97 людей  одужали. випадків летальні.

Щодо останнього летального випадку, то людина померла з підозрою на коронавірус, а підтверджений діагноз ПЛР-тестування надійшов через декілька днів після похорону. У чоловіка були супутні хвороби, він лікувався у реанімаційному відділенні Нововолинської ЦМЛ).

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікується 21 пацієнт, хворий  на коронавірус: 13 жителів міста і 8 іногородніх (м. Володимир-Волинський – 1,  Вол.-Волинський р-н – 1, Іваничівський р-н – 2, Горохівський р-н – 2, Локачинський  р-н-2). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 10 жителів міста та 8 іногородніх пацієнтів. У реанімаційному – хворих жителів  міста, із них – 1 підключений до апарату ШВЛ.

Один нововолинець, який має коронавірусну хворобу, лікується в обласній лікарні, а ще 25 отримують лікування амбулаторно.

За увесь період пандемії зроблено 253 швидких тести і взято 1056 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 282 аналізи та методом ІФА G – 108 аналізів.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.