Триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

На пунктах ЗНО у Нововолинську школярі вже пройшли випробування з математики, української мови та літератури. Також у місті відбудуться  тестування з історії України – 9 липня,  біології – 13 липня та з географі – 15 липня. Інші предмети випускники закладів загальної середньої освіти складатимуть у Луцьку.

Результати почнуть оприлюднювати наприкінці поточного місяця.

Заступниця начальниці управління освіти Наталія Тарасенко повідомила, що явка учнів на ЗНО з української мови та літератури в Нововолинську становить 87,6%. «На рівні області це – хороший показник», зазначила вона. На тестування мали з’явитися 523 дитини, 65 випускників не прийшли у пункти тестування на перевірку знань. Наталія Тарасенко також розповіла, що тестування відбуваються у плановому режимі, порушень не зафіксовано, усі учасники незалежного оцінювання дотримувалися карантинних рекомендацій.

До слова, відповідно до розпорядження міського голови від 22 червня 2020 року, створено групу з моніторингу дотримання рекомендацій щодо протиепідемічних заходів під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступних іспитів. Перед початком роботи пунктів тестування у Нововолинську члени групи вивчили питання забезпеченості дезінфекційними засобами та засобами індивідуального захисту учасників тестування та персоналу. Робоча група повідомила, що пункти тестування забезпечені усім необхідним.