Потерпілі від пожежі жителі Благодатного звернулися до влади Нововолинська із проханням надати їм фінансову допомогу

Прикрий інцидент – пожежа – трапилася увечері, 5 липня, на вулиці Пушкіна, 20 в цегляному 1-поверховому 4-квартирному житловому будинку барачного типу. До рятувальної операції були задіяні пожежники з Нововолинська, Іванич та Володимир-Волинського. За попереднім висновком, причиною займання стало коротке замикання електромережі.

Пожежа завдала великих матеріальних збитків – знищені речі домашнього вжитку, побутова техніка, стеля, покрівля, електропроводка, пошкоджено підлогу.

Сьогодні до міської ради за допомогою звернулися погорільці. Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський  сказав, що із коштів міського бюджету буде виділена матеріальна допомога на кожне господарство, аби можна було розпочати ремонтні роботи.

Ми розуміємо, що великої втрати зазнали люди. Запропонована допомога не вирішить усіх їхніх проблем, але ми шукатимемо можливість підтримати їх і в подальшому, – зазначив Андрій Миронович.

Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський запропонував селищному голові Благодатного Олександру Топорівському також долучитися до надання матеріальної допомоги сім’ям, які постраждали під час пожежі.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.