Керуючись законом та з турботою про дітей

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яка відбулася 9 липня 2020 року, розглянули питання, що стосуються внесення змін до рішень виконавчого комітету про способи участі батьків у вихованні та спілкуванні з їхніми малолітніми дітьми.

Відтак, щодо першого питання, ознайомившись із матеріалами справ та вислухавши позиції обох батьків дитини, комісія під головуванням першого заступника міського голови, секретаря ради Андрія Сторонського вирішила встановити фіксовану годину для передачі хлопчика татові та мамі.

– Комісія зобов’язана чинити згідно із законом, ми не маємо права приймати рішення для вигоди однієї чи іншої сторони конфлікту, – сказав Андрій Миронович, аргументуючи вищезазначене.

Друге питання комісія відтермінувала на наступний місяць. Адже під час ознайомлення із матеріалами справи, було встановлено, що чоловік тривалий час не сплачує аліменти. Члени комісії рекомендували йому погасити заборгованість і тоді клопотання про збільшення часу спілкування батька із дитиною розглянуть. Як зауважив перший заступник міського голови, участь у вихованні передбачає не лише спілкування із дитиною, а й її матеріальне забезпечення.

Крім того, члени комісії затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.