Металургів привітали із професійним святом

Сьогодні, 17 липня, перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський побував на ливарних заводах Нововолинська.

З нагоди професійного свята – Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості, яке цьогоріч відзначають 19 липня, Андрій Миронович вручив Подяки міського голови кращим працівникам галузі та висловив вдячність усім трудівникам та ветеранам металургійного виробництва. Зокрема, нагороди удостоєні працівники Товариства  з обмеженою  відповідальністю  заводу «Промлит» КОСТЮК  Андрій Леонідович – оператор верстатів з програмним керуванням, ІЛЬЄНКОВ Віталій Іванович – сталевар електропечі, ОЛІЙНИК Олег Володимирович – формувальник ручного формування, БАТЕЙКО Володимир Святославович – обрубувач литва, трудівники Приватного акціонерного товариства «Нововолинський ливарний завод» – КНАБ Василь Вікторович – головний металург, КУПТЕЙ  Сергій Анатолійович – заливальник металу 4 розряду, ПЕТРУЧИК Сергій Іванович – сталевар 5 розряду. Подяку міського голови вручили також заступникові директора по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «Механічно-ливарний завод» РИЧАНЧИКУ  Михайлу Даниловичу та майстру­ ливарної дільниці цього підприємства ГЕНСЕЦЬКОМУ Анатолію Степановичу.