Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 19 липня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  не  підтверджено жодного  нового випадку коронавірусної  хвороби. 2 пацієнти одужали.

Станом на 10.00 год. 19 липня у Нововолинську зареєстровано 193 випадки захворювання на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 167 людей одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікується 16 пацієнтів, хворих на коронавірус:4 жителі  міста і 12 іногородніх. Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 4 жителі  міста та 9 іногородніх пацієнтів. У реанімаційному – іногородніх хворих.

Один нововолинець, який має коронавірусну хворобу, лікується в обласній лікарні, а ще 13 отримують лікування амбулаторно.

За увесь період пандемії зроблено 270 швидких тести і взято 1282 забори матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 403 аналізи та методом ІФА G – 150 аналізів.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.