У Нововолинську відновили роботу дитячі садки

Від учора, з 20 липня, у Нововолинську  працюють  усі  дитячі садки.  Нагадаємо,   рішення про відновлення їх роботи прийняла міська комісія ТЕБ і НС на засіданні минулого тижня.

Як повідомила начальниця управління освіти міськвиконкому Ольга Лакиш, працюють  дев’ять дошкільних закладів, у які  сьогодні прийшло 162 дитини.

За словами начальниці галузевого управління,  садочки забезпечені  достатньою кількістю засобів індивідуального захисту для працівників та дезінфекційними засобами.

У дитячих дошкільних закладах дотримуються   усіх санітарних  та протиепідемічних заходів.  При вході  здійснюється температурний скринінг дітей, вимірювання температури проводиться через кожні 4 години.  Вихователі груп проводять ранкове приймання дітей до закладів дошкільної освіти та передачу після закінчення дня на території закладу. Із групових осередків вилучено килимове покриття, тканинні рушники та м’які іграшки. Столи розміщені так, щоб забезпечити максимальне фізичне дистанціювання дітей. У спальних кімнатах витримується максимальна відстань між дітьми під час денного сну.

Ольга Лакиш наголосила, щоденно проводитиметься  моніторинг відвідування дітьми закладів дошкільної освіти.  Вона зауважила, що за потреби відкриватимуть додаткові групи, аби задовольнити бажання усіх охочих відвідувати садок.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.