Запрошуємо до обговорення (ОНОВЛЕНО)

Офіційне повідомлення про проведення громадських слухань щодо обговорення та розгляду містобудівної документації – Детальних планів території:

– будівництво та обслуговування магазину з продажу автозапчастин на  вул. Автобусна в     м. Нововолинську, в районі автостанції, у зв’язку зі зміною цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень забудови даної земельної ділянки).

– будівництво та обслуговування індивідуальних (садибних) житлових будинків та господарських споруд в районі вул. Автобусна – провул. Комунальний – бульв. Шевченка  (територія біля існуючого садибного житлового будинку на бульв. Шевченка, 49), у зв’язку з уточненням цільового використання земельної ділянки.

– будівництво та обслуговування торгівельного об’єкту – продуктового магазину на                 вул. Львівська, 10-А, у зв’язку зі зміною цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і уточнення містобудівних умов та обмежень забудови даної земельної ділянки)

– будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Святого Володимира, 30 в                       м. Нововолинську, у зв’язку з уточненням цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень забудови даної земельної ділянки).

– будівництво та обслуговування сервісного пункту автомобілів на вул. Автобусна, навпроти автостанції, біля автодороги Ковель – Жовква, в м. Нововолинську, у зв’язку з визначенням цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень забудови даної земельної ділянки).

Громадські слухання будуть, які попередньо були заплановані на 12 серпня 2020 р., перенесені на іншу дату у зв”язку зі змінами у Детальних планах.