Проаналізували показники Нововолинська у рейтингу прозорості

У режимі відеоселектору відбулася сьогодні зустріч представників структурних підрозділів міськвиконкому з командою  Трансперенсі Інтернешнл Україна, яка розробляє Рейтинг прозорості 100 найбільших міст України.  Уже четвертий рік поспіль команда  аналізує  відкритість міських рад за 86 індикаторами у 14 сферах.

Есперти представили презентацію з аналізом показників Нововолинська,  розповіли про індикатори та сфери оцінювання й надали рекомендації щодо  впровадження кращих практик прозорості.

Результати   проміжного вимірювання прозорості українських міст за перше півріччя 2020 року  найближчим часом будуть опубліковані у  Збірнику належних практик муніципальної прозорості.

Довідково:

Трансперенсі Інтернешнл Україна — акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції.

ТІ Україна  започаткувала програму “Transparent cities/Прозорі міста” у 2017 році. Її мета — подолати корупцію на місцевому рівні та запровадити найкращі практики прозорості та підзвітності. 

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.