На боротьбу з коронавірусом використано майже 5,5 мільйонів гривень

За інформацією фінансового управління виконавчого комітету,   станом на 13 серпня 2020 року головними розпорядниками коштів бюджету міста на заходи із запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19 спрямовано кошти в сумі 5432,7 тис. грн. Зокрема, придбано медикаментів, деззасобів, засобів індивідуального захисту на суму 3751,4 тис. грн; медичного обладнання на суму 731,8 тис. грн.

На  харчування  медичних працівників спрямовано 10,0 тис. грн.

Виплачено 728,7 тис. грн. премії медичним працівникам, котрі безпосередньо зайняті у лікуванні пацієнтів із випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19.

На функціонування карантинно-контрольно-пропускних пунктів в режимі надзвичайної ситуації, пов’язаної з епідемічним спалахом небезпечних інфекційних хвороб, на в’їздах до міста та виїздах з нього скеровано 10,8 тис.грн.

Передано субвенцію обласному бюджету на заходи із запобігання поширенню та забезпеченню лікування коронавірусної інфекції COVID-19 у сумі  200,0 тис.грн.