Купальний сезон у Нововолинську триває

Літо в розпалі. Всіх манить прохолодний відпочинок біля водойм. У середині червня  стартував купальний сезон у Нововолинську.  То ж чимало людей поспішає до міського озера.

Як повідомила начальниця відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  Оксана Голованська, питання про відкриття міської водойми до купального сезону та виконані заходи у період підготовки до нього заслуховували на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС.

За словами начальника   виробничого управління комунального господарства Артема Жигалюка, проведено ряд робіт з виконання комплексу заходів щодо  функціонування рятувального посту та  пляжу міського водосховища. Обстежено акваторію дна міського озера. Матроси-рятівники пройшли відповідні навчання та мають наявні посвідчення.

-Також проведені роботи по зонуванню відпочинкової,   спортивної території пляжу  та дитячого сектору. Відкриті автостоянки, завезено пісок на пляжну зону.  Відремонтовані кабінки для переодягання, туалет, питні фонтанчики. Встановлені контейнери для збору сміття та урни на прилеглій до озера території. Проводиться відповідна робота з косіння трави рекреаційної зони озера, відповідно до графіка вона продовжуватиметься й надалі. Прибирання території  здійснюється щоденно. Укладено договір на забір води з озера та з питних фонтанчиків та проби грунту з пляжної зони озера з Нововолинським міськрайонним відділом ЛДДУ «Волинський ОЛЦ Держсанепідемслужби України», – розповів Артем Жигалюк.

Начальниця відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення   наголосила, що спільно із Нововолинським МВ УДСНС у  Волинській області проводиться  інформаційно-розяснювальна робота з  громадянами щодо дотримання умов карантину під час цьогорічного сезону.

Купальний сезон триватиме до 1 вересня.

Відділ з питань НС та ЦЗН міськвиконкому.