Робоча група обговорила питання про стан забезпечення надходжень до бюджету міста

Сьогодні, 17 серпня 2020 року, відбулося засідання робочої групи  з координації дій в місті щодо податкових та інших надходження до державного та місцевого бюджетів.

Під час засідання було розглянуто стан забезпечення надходжень до бюджету міста та перспективи прогнозних показників у 2020 році.

Серед актуальних проблем для міста – це наявність суттєвої податкової заборгованості в частині надходжень з ПДФО – 6397,8 тис.грн, земельного податку та орендній платі за землю – 10918,2 тис.грн, єдиного податку – 515,1 тис.грн, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 1484,2 тис.грн.

Заступник начальника – начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Нововолинського управління ДПС у Волинській області Володимир Іванович Денисенко пояснив ситуацію тим, що зменшення надходжень по підприємствах пов’язане з повним або частковим зупиненням діяльності окремих суб’єктів господарювання на період карантинних заходів та запровадження пільг щодо земельного податку.

Нововолинським управлінням Головного Управління ДПС у Волинській області вжито ряд заходів щодо погашення боргу, а саме: направлено боржникам податкові вимоги, передано матеріали для позовних заяв на предмет стягнення заборгованості, виставлено інкасові доручення на рахунки боржників, арештовано рахунки боржників органами ДВС.

Міський голова Віктор Борисович Сапожніков відмітив пріоритетні завдання до кінця 2020 року для фіскальної служби міста, серед яких контроль за своєчасністю сплати ПДФО, земельного податку, єдиного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та для структурних підрозділів виконавчого комітету в частині інших надходжень до бюджету, а також посилити роботу з боржниками до міської казни.

Відділ інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.