У сузір’ї українських міст розквітає наш Нововолинськ

Сьогодні, 24 серпня 2020 року, минає 29 років, як Україна виборола право бути вільною та незалежною країною.  Про неї мріяли. У неї вірили. За неї боролися сотні тисяч незламних борців і віддавали своє життя. Нині фортеця могутнього духу постала на східних теренах України.  Навіть тисячі слів буде замало, аби висловити вдячність за жертовність та подвиги українських військових, Героїв АТО, Героїв сьогодення. Незалежність дала не тільки власну державу, а й нове покоління людей з прогресивним світоглядом та почуттям власної гідності.  

Карантинні заходи, безперечно, внесли деякі корективи при відзначенні у Нововолинську найголовнішого свята нашої держави – 29-ої річниці з дня проголошення її незалежності.  Але всі ті, хто післяобідньої пори у неділю  прийшов на центральну площу міста не пошкодували. Бо тут їх чекали  урочистість та численні вироби народних умільців  нашого міста.Гордо лине над містом Гімн України . Завмирає на очах багатьох людей непрохана сльоза, коли від учасників дійства молодь покладає корзини квітів до меморіальної стели «Слава Україні! Героям слава!», фотостели Небесної сотні, символічної могили борцям за волю України та до пам’ятника Тарасу Шевченку.

З Днем Незалежності мешканців та гостей нашого міста м  привітав міський голова Віктор Сапожніков.

   –  Сьогоднішнє  величне національне свято утверджує свободу і честь нації, соборність і єдність наших душ та щире прагнення жити у вільній суверенній країні, –  наголосив Віктор Борисович. – І хоча  через карантинні обмеження не так велелюдно на головному майдані нашого міста, як було у попередні роки, однак, впевнений, що у кожного в серці живе вогник любові до рідної Батьківщини. З днем народження, Україно, зі святом с, дорогі земляки та усі, хто з нами разом  у цей великий день .Примножувати здобутки країни, рідного краю – велика  честь і відповідальність.   Кожного дня ми, нововолинці, разом зі всіма співвітчизниками сумлінною працею утверджуємо позиції держави загалом та регіону зокрема. І 29-ту річницю Незалежності також зустрічаємо зі здобутками.

Віктор Сапожніков подякував землякам   за   натхненну та невтомну   працю, активну громадянську позицію, розуміння і підтримку.

 -Нехай цей визначний день додасть усім нам сил і наснаги на хороші справи, впевненості у майбутньому незалежної України. Будьмо єдиними. Бажаю  вам мирного неба,   добра, злагоди і Божого благословення.  Хай  День Незалежності України вселяє гордість за свій народ, свою країну,   дарує усім нам світлі надії та впевненість у завтрашньому дні, – сказав керівник міста.

Міський голова з нагоди свята вручив багатьом мешканцям міста нагороди. Зокрема, за сумлінне ставлення до виконання батьківських обов’язків,вагомий внесок у виховання своїх дітей, їх творчий та всебічний розвиток державної нагороди «Мати-героїня» удостоїлась нововолинянка Наталія Жихор. За особистий внесок у розвиток Волині,вагомі досягнення, активну громадянську позицію Почесні грамоти облдержадміністрації  отримали водій підприємства «Нововолинськводоканал» Олексій Братчук та заступник директора ЗОШ 1-111 ступенів № 8 Тетяна Гудима, а Подяку голови ОДА- медсестра амбулаторії №1 Нововолинського центру ПМСД Валентина Мних. Почесні грамоти  обласної ради  Віктор Сапожніков вручив лікарю-педіатру амбулаторії № 4 Нововолинського центру ПМСД Галині Малесик та лікарю-лаборанту клініко-діагностичної лабораторії комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня» Світлані Туктарьовій.

Серед відзначених Почесними грамотами  виконавого комітету міської  ради та Подяками міського голови – водій ВУКГ Ілля Зелінський, заступник директора Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості  Юрій Яворський, прапорщик запасу Олександр Маслов, співробітники Нововолинського відділення поліції  Олександр Ольшевський, Володимир Осадчук, Сергій Недоріз, Віктор Циплаков, заступник начальника фінансового управління міськвиконкому Олена Дудюк, провідний спеціаліст управління соцзахисту населення Віталіна Костюк, гірничий диспетчер  та електрослюсар ДП «Передпускова дирекція шахти № 10 «Нововолинська» Юрій Дубенчук та Олександр Захаров, директор централізованої бібліотечної системи Світлана Кухарук, депутати міської ради  СергійСеменюк та Сергій Трофимчук,головний спеціаліст відділу організаційно-виконавчої роботи міської ради Світлана Бадзюнь, провідний інспектор міського відділу управління ДСНС Тетяна Баранчук, начальник фінансово-економічної групи п’ятої державної пожежно-рятувальної частини  Оксана Мартинюк та машиніст автовишки  і автогідропідіймача комунального підприємства « УЖКГ № 1» Ілля Пендюра.

Урочистість продовжили  виступи художніх колективів та  солістів нашого міста.

 

 Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.