Двом нововолинцям вручили ордери на житло

Напередодні Дня міста ордери на житло двом нововолинцям   вручив   перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський  сьогодні, 26 серпня 2020 року, у приміщенні міської ради. Власниками помешкань стали Ігор Скоропадський, який перебував на загальній черзі громадян, котрі потребують поліпшення житлових умов, та  учасник бойових дій на сході України Микола Кравчук.

 

 

Андрій Сторонський розповів, що уже  придбали квартири для  5 сімей   учасників АТО та Революції Гідності. Також надано комунальне житло  6 сім’ям учасників АТО , а для одного учасника бойових дій, який нині працює у ВУКГ, виділено службове помешкання.

-З радістю вручаю ордери на житло. Бажаю успішно облаштувати свої квартири. Нехай  в них панує мир, добро і злагода,  і життя хай буде щасливим, – сказав Андрій Сторонський.

Микола Кравчук  розповідає, що чимало літ віддав шахтарській праці. Майже 20 років працював на Бужанській, тепер – на шахті №1 «Нововолинська». Більше семи місяців був у зоні антитерористичної операції. У новій квартирі  проживатиме з дружиною і доньками. Приємно, що така приємна подія у їхньому житті сталася напередодні 70-ліття з дня заснування міста.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.