ТАЛАНОВИТА ЮНЬ – ГОРДІСТЬ І  МАЙБУТНЄ МІСТА

Нововолинськ славиться не лише своїми трудовими здобутками, а й тим, що тут підростає немало талановитої молоді. Це ще раз засвідчили творчі конкурси «Моє рідне місто – Нововолинськ» та «Видатні особистості міста Нововолинська», котрі були приурочені  70-річному ювілею нашого міста. Складно було журі  визначитися з переможцями, адже кількість учасників приємно вразила. І все ж таки напередодні святкування Дня міста кращих з кращих зібрали в актовій залі міської ради, яка того дня була прикрашена малюнками юних художників нашого міста.

Дивлячись на ці ваші роботи, серце наповнюється гордістю через те, що вкладені нами у розвиток молоді інвестиції приносять чудові результати і у Нововолинську підростає талановите молоде покоління, – наголосив, звертаючись до присутніх, міський голова Віктор Сапожніков. – Ви – продовжувачі справ, зроблених батьками і дідами, вам надалі розбудовувати наше прекрасне і ошатне місто, яким вже сьогодні по праву пишаємося. Адже у багатьох конкурсах Нововолинськ значиться серед переможців. Бажаю вам й надалі творчих і життєвих перемог, міцного здоров’я і здійснення всіх задумів.

За вагомі навчальні досягнення, перемогу у міських конкурсах, активну  громадську діяльність  та з нагоди 70-річчя від дня заснування міста Віктор Борисович  вручив  Подяки міського голови та подарунки  Ромені Бзюк, Валерії Терещук, Максиму Воробей, Ганні Кондратюк, Вікторії Пікулі, Дарині Місан, Дарині Стельмащук, Юлії Гутовській, Надії Рижук, Марії Тимощук, Анастасії Чемко, Юлії Ткачук, Дарині Корець, Ірині Паращенко, Марії Богомоловій, Роману Кузьмічу, Ользі Веремчук, Юлії Корнійчук, Вікторії Козачук, Владиславу Косисі, Людмилі Мужилко, Любові Карпевич, Вікторії Шум, Касії Дудік, Вікторії Білинській, Яні Романович, Мілені Базилицькій, Анастасії Захарунь, Дарині Клімановій, Олександрі Андросовій, Валерії Голінській та Світлані  Шлейновій.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.