Вшанували пам’ять загиблих захисників України

Сьогодні, 29 серпня, відповідно до Указу Президента, ми вдруге офіційно відзначаємо День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Ця дата вибрана не випадково, оскільки, саме того дня в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі. Серед них і наші земляки.

Віддати шану полеглим  воїнам до меморіальної стели учасників Революції Гідності та Героїв АТО/ООС прийшли сьогодні, 29 серпня 2020 року, кілька десятків людей: рідні та друзі полеглих, представники влади, установ та організацій священнослужителі, військові, громадськість міста.

 

  -Ця величезна втрата – наш спільний біль, про який неможливо забути, – наголосив міський голова Віктор Сапожніков і закликав  завжди пам’ятати Героїв та віддавати їм шану.

Благочинний Нововолинського благочиння, митрофорний протоієрей Степан Фульмес разом з іншими священнослужителями відслужив поминальну панахиду. Представники духовенства згадали в молитвах воїнів та помолилися за упокій їхніх душ.

Учасники заходу пом’янули  загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до їхніх портретів.

Після панахиди представники влади, громадськості, військовослужбовці та родичі загиблих поїхали на цвинтар, аби і там вшанувати пам`ять Героїв.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.