Обрали найкращий бізнес-проєкт року

Місяць тому виконавчий комітет Нововолинської міської ради оголосив конкурс на кращий бізнес-проєкт року. Такий конкурс   організатори проводять вдруге, прагнучи стимулювати підприємницьку ініціативу жителів міста. Два учасники, які подали заявки до конкурсної комісії,  демонструвала сьогодні у міській раді свої бізнес ідеї. На втіленння бізнес-проєкту з  міської програми соціально-економічного розвитку на 2020 рік передбачили 25 тисяч гривень.

Павло Медина, голова  Молодіжного ресурсного центру «Нові крила», презентував   соціальний   проєкт «#ПРО100КНИГ!” За словами Павла Медини, проєкт почав діяти у період карантину. Його мета полягає у створенні освітньої платформи для розробки відео продукту для розвитку україномовного контенту, популяризації саморозвитку, літератури та надання молодими людям можливостей розвиватися в ораторстві, написанні сценаріїв, зйомки та монтажу.

-Це чудова платформа для того, щоб популяризувати україномовний контент і дати можливість будь-кому спробувати себе у  ролях ведучого, сценариста чи оператора. Це даватиме досвід молодим людям, – розповів Павло Медина.

Як зазначив керівник молодіжного центру, кошти необхідні їм на купівлю якісного освітлення.

Він  переконаний, що  проєкт їхньої громадської організації має усі шанси  стати кращою практикою молодіжної роботи в Україні.

Роман Марчук поділився своєю бізнес- ідеєю«ЕКО-coffee». Він планує відкрити заклад, де реалізовуватимуть свіжу та натуральну каву на виніс. Підприємець уже має досвід у цій сфері  і хоче в подальшому розвивати її.

На думку Романа Марчука, споживання кави зростає у світі,  люди хочуть пити якісний напій.  Для втілення свого плану  він  обрав зручне розташування  кіоска на перехресті вулиць Соборної та Перемоги. Будуючи такий бізнес, він пропонує високу якість напоїв широкого асортименту: експрессо, латте, американо, капучино, різноманітні чаї, молочні коктейлі, морозиво з сиропом, кава з льодом тощо. Обіцяє прийнятну ціну та зручний графік роботи. Крім цього, планує запровадити інноваційні ідеї, наприклад, з можливістю друку будь-якого фото (селфі) на поверхні кавового напою, подарункові сертифікати, а також акції: «Безкоштовна кава в день народження» та «Кожна 12 кава безкоштовно».

Члени комісії відзначили, що два проекти заслуговують на  увагу та все ж таки віддали перевагу   ЕКО-coffee». Павлу Медині  голова конкурсної комісії Олександр Громик запропонував   подати проєкт молодіжної організації на громадський бюджет, який реалізовуватиметься в Нововолинську у 2021 році, а рішення про його створення розглядатимуть на черговій сесії міської ради.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.