Як возитимуть пільговиків у Нововолинську

Вирішення компромісу з підприємцями, окремі з яких відмовляються виходити на рейси, стало предметом обговорення під час зустрічі у міській раді.  Гостро постало питання безкоштовного  проїзду усіх пільгових категорій громадян, яким держава надала таке право, на маршрутах №2  і №6.

 

За словами першого заступника міського голови, секретаря ради Андрія Сторонського, днями  до виконкому надійшло близько 15-ти заяв від громадян окремих пільгових категорій.

-Карантинні заходи внесли свої корективи у роботу громадського транспорту, зокрема щодо наповненості  в автобусах.  Держава гарантує безоплатне перевезення пільговиків, однак кошти не виділяє. Тому маємо вирішити це питання, аби не страждали пільгові категорії населення, – сказав Андрій Сторонський.

 

Додалися інцинденти, коли перевізник відмовився перевозити дитину загиблого учасника АТО.

До слова,  на зазначених маршрутах  щоденно здійснюється близько 140 рейсів.  Один із дев”яти перевізників  прийняв рішення – розірвати договір з міською радою.

Вчора я написав заяву і  відмовляюся здійснювати перевезення через тиск, який здійснювався  через  соцмережі. Всі думають, що ми заробляємо дуже великі кошти, але зараз ми працюємо в нуль. Ніхто не знає скільки часу вночі я проводжу під своїм автобусом, аби відремонтувати його для, того, щоб о 6-ій він вийшов на рейс“, – зазначає Сергій Жура.

Зазначимо, що саме цей перевізник здійснював пільгові перевезення населення на маршрутах №2 і №6. Наразі припинені рейси на маршруті №2 з часом відправлення  з 5-го мікрорайону  о 08.05, 10.18, 13.18, 16.06, 18.29  та  на маршруті №6 -о 6.55, 9.12, 12.12, 14.24, 18.15.

Завдяки зекономленим коштам міська влада  готова  частково компенсувати перевізникам за перевезення пільговиків .

Начальник відділу транспорту, зв’язку, організації безпеки дорожнього руху та паркування Юрій Коцура повідомив, що  наразі шукають перевізника, котрий погодився здійснювати перевезення пільговиків  у визначені години за вищеназваними маршрутами.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.