Міський голова Віктор Сапожніков сьогодні оглянув хід ремонту приймального відділення Нововолинської центральної міської лікарні

Реалізація даного проєкту відбувається за програмою Президента України «Велике будівництво». Із державної казни на оновлення приймального відділення виділено 8 мільйонів гривень.

Міський голова зазначив, що перевагою в отриманні фінансування стало те, що Нововолинськ є центром госпітального округу, а міська лікарня – опорною. Сюди буде закуплене нове обладнання, залучатимуть більше фахівців. Установа відповідатиме європейським стандартам.

Віктор Борисович ознайомився із комплексом виконаних робіт всередині приміщення, а також оглянув процес будівництва галереї переходу між хірургічним та терапевтичним корпусами. Рішення об’єднати два окремі приміщення забезпечить комфортніше переміщення хворих між відділеннями.

Очільник міста наголосив, що винесене на позачергову сесію міської ради питання про роботу Нововолинської ЦМЛ, – це виключно політичне замовлення до місцевих виборів. Адже завжди є можливість узгодити спірні питання у колективі та у відповідних комісіях.

Віктор Сапожніков подякував медикам за нелегку роботу.

Я дивуюся нашим лікарям, що вони зуміли, не зупиняючи надання медичних послуг, розпочати ремонт, зазначив очільник міста.

Триває ремонт приймального відділення Нововолинської ЦМЛ

Сьогодні оглянув ремонтні роботи приймального відділення Нововолинської центральної міської лікарні. Усе йде за планом.

Опубліковано Віктор Сапожніков – Нововолинський міський голова Середа, 9 вересня 2020 р.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.