Цьогорічний осінній призов на військову строкову службу має розпочатись вже у жовтні

Згідно з Указом Президента від 16.01.2020 №13/2020  осінній призов триватиме з жовтня по грудень включно.
Протягом вересня  юнакам від 18 до 27 років  надходять повістки для проходження медичної комісії.

Нововолинський об’єднаний районний військовий комісаріат нагадує, що не отримання або ігнорування повістки не є причиною, щоб не з’явитись у військовий комісаріат. Згідно з Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» призовник має самостійно з’явитись у військовий комісаріат у десятиденний термін з дня оголошення початку призову.

Громадянам, які мають право на відстрочку від призову відповідно до статті 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», повинні своєчасно надати відповідні документи у військовий комісаріат.

Також  протягом жовтня- листопада до війська почнуть призивати офіцерів запасу  з метою набуття практичних навичок і вмінь, необхідних для захисту держави та підвищення рівня укомплектованості ЗСУ офіцерським складом.
Уже розпочалися  підготовчі заходи до проведення призову на військову службу осіб офіцерського складу.

Призову підлягають офіцери запасу віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту та не проходили військової служби в ЗСУ.
Важливо! Офіцерів запасу, призваних на військову службу в район виконання завдань ООС не відправляють. Військову службу вони проходять у місцях постійної дислокації частин, користуються правами, пільгами і забезпечуються всіма видами забезпечення, що визначені законодавством.

Ще одним із заходів  військового комісаріату  –   проведення навчальних зборів з військовозобов’язаними підрозділу територіальної оборони, які розпочнуться  у вересні.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні  можливі зміни у термінах  проведення заходів.

Відділ  оборонно-мобілізаційного роботи.

Фото ілюстративне.